Головний офіс в Україні: м. ДніпроТелефон: +38 (093) 354 54 09

Філіал в Польщі: м. ВаршаваТелефон: +48 576 250 723

Головний офіс в Україні: м. ДніпроТелефон: +38 (093) 354 54 09

Філіал в Польщі: м. ВаршаваТелефон: +48 576 250 723

Illustration

Алія

Аля почала "волонтерити" ще з підліткового віку. Вона так само брала участь у програмі BBBS, де отримала важливі навички для роботи з дітьми. Алія-душа нашої команди і ми дуже цінуємо її внесок у нашу справу.

Illustration

Алекс 

Наш засновник, Алекс, допомагає ЗСУ ще з 2014 року, коли багато хто з його знайомих встали на захист Батьківщини. Живучи в Ізраїлі, Алекс забезпечував наших хлопців всім необхідним. У 2022 році він, разом з Алією, створив фонд "Shalom Dnipro", покликаний допомагати всім, кого торкнулася війна.

Illustration

Світлана

Фінансовий директор, фахівець з банківської справи, Страхування та недержавних пенсійних фондів. Приєдналася до нашої команди у 2022 році.

Illustration

Наталія

Наталя вже 20 років активно підтримує нужденних як в Україні, так і в Польщі. Після початку вторгнення, вона допомогла евакуювати 278 дітей і укрити їх від агресорів. Наталя щільно співпрацює з нашим фондом і допомогла нам зробити багато добрих справ.

Illustration

Пономарьов Олександр

Ще один друг "Shalom Dnipro", фахівець по роботі з дітьми. Завдяки Олександру, ми змогли провести безліч заходів з дітками, підтримуючи в них позитив і заспокоюючи в цей важкий час.

Illustration

Олександр

Олександр Сергійович Подимніков, ветеран 1 танкової бригади. Як артилерист, моя військова подорож пройшла важким шляхом, і я став інвалідом війни, отримавши поранення під час ракетного обстрілу.
Та ви знаєте, війна - це не кінець. Сьогодні я маю честь бути директором благодійного фонду. Наша місія - реклама серед військових та допомога побратимам. І моя філософія - "Кожен тримає свій фронт". Ми віримо у єдність та підтримку, де кожен з вас, своєю працею та зусиллями, стає активним учасником процесу наближення Перемоги.
Дякую вам, друзі, за ваш внесок у справу. Разом ми сила, і разом ми здатні до великих речей!

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ!

Зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога!

Якщо вам потрібен тимчасовий притулок, гуманітарна або будь - яка інша допомога-зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і викладіть свою проблему. Ми відразу ж відповімо вам і постараємося допомогти якомога швидше!

слідкуйте за нами в: ㅤInstagram telegram

Made with